Nakliye Hizmetleri

Nakliye Hizmetleri

Nakliye Çeşitleri Nedir ?

Nakliye bir eşyanın bir yerde başka bir yere taşınması, işlemine verilen addır. İlk insanlardan itibaren kara nakliye olarak kullanılmaya başlayan ve günümüze kadar uzanan nakliye çok farklı araçlar ile yapılmaya devam edilmektedir. Çeşit olarak Kara Nakliyesi, Hava Nakliyesi, Deniz Nakliyesi ve Demir Yolu nakliyesi gibi bölümlere ayrılmaktadır. Nakliye ticaretin olmazsa olmazı olup, ticaretin artmasını sağlamak konusunda sürekli gelişim sağlanması nakliye sektöründe hızı yüksek bir sinerji yaratılmıştır. Bizde sarı kamyonet ailesi olarak her geçen gün gelişen bir yapıyla nakliye sektörünün gelişmesine hizmet etmekten mutluluk duymaktayız. Nakliye firmaları bu bağlamda, ürün, hizmet ve insan gibi kaynakların, ihtiyaç duyulan yerde ve istenen zamanda temin edilmesi için taşınacak mal ya da eşyanın türüne göre  araç temin ederek taşınma işlemlerini  gerçekleştirilmektedir

Sarı Kamyonet Tarafından verilen Nakliye Hizmetleri

  İlk insanlardan itibaren Kara Nakliyesi olarak başlayan nakliyecilik , Kara Nakliyesi, Hava Nakliyesi, Demir Yolu ve Deniz Nakliyesi ve nakliyesi gibi çeşitli kısımlara ayrılmıştır. Ticaret olmazsa olmazı haline gelen  nakliye sektörü günümüzde bireysellikten çıkarak toplu bir hareket halini almaktadır. Amaç yükü alıp en kısa sürede, ucuza ve sorunsuz şekilde son kullanıcıya iletmektir. Bu nedenle yurt içi ve yurt dışı birçok nakliye,firmaları kurulmakta ve büyümektedir.

Parsiyel Nakliye

Malzemenin vasıtaya taşınış şekline göre nakliye, parsiyel ve komple yükleme olarak ikiye ayrılır., birden fazla firmanın yükü aynı araca konulduğu  Parsiyel yüklemede, , en az iki farklı firma veya şahısta da  ürünlerinin/mallarının bir nakliye aracına yüklemesi işlemine  denir. Parsiyel nakliye kara, hava, demir ve deniz  yolu ile yapılabilir.

Komple Nakliye ?

 Komple yüklemede tek bir firmanın ya da  şahısın yükünü bir nakliye aracına bütünüyle yüklenerek taşınma işlemine  denir. Parsiyel yüklemede az miktarda malzemenin daha ucuza getirilmesi amaçlanmaktadır. Komple nakliye kara, hava, deniz ve demir yolu ile yapılabilir

 Evden Eve Nakliye?

Evden Eve nakliye, şahıs  ya da firmaların  ev, ofis, ürünlerinin,  yüklerinin bir nakliye aracına  yüklenerek taşınma  işine denir. Evden Eve nakliye sigortalı olarak, paketleme hizmeti, asansör hizmetleri dahilde yapılabilir.

Neden Sarı Kamyonet  Nakliye Firması

Taşımacılık ile ilgili her türlü araç ve ekipmanı bünyesinde barındıran sarı kamyonet firmasında 7/24 saat istediğiniz özellik ve boyuttaki araçları kolay ve hızlı bir şekilde kiralayarak tüm nakliye ve taşımacılık işlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz. Taşımacılık ve lojistik alanda Nakliye ve lojistik alandaki taleplerinize en iyi şekilde cevap verecektir. Sarı Kamyonet Nakliyeciler Sitesibünyesi altında sürdürmüş olduğumuz faaliyetlerimizi yaygınlaştırmak için belirli bölgelerde Sarı Kamyonet Durağı ve Park Alanları oluşturmuş bulunmaktayız. Böylece o noktaların çevresinden gelen bireysel ve kurumsal nakliye taleplerine oluşturmuş olduğumuz durak ve sarıkamyonet operasyon merkezimiz tarafından müşterilerimize özel uygun fiyatlar belirlenerek sizlerin nakliye taleplerine en hızlı şekilde cevap verme çabasındayız.Lojistik gerektirdiği standartlarda uygulanması,  için uzman ekip ve kadromuzla tüm organizasyonun etkili ve eksiksiz bir şekilde yönetilmesini sağlıyoruz. Lojistik standartlara hizmet veren Sarı kamyonet  ile  çalışmak ve lojistikhizmetlerimiz ile ilgili  detaylı bilgi almak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

TOP