Sarı Kamyonet Nedir?

Sarı Kamyonet Nedir?

HİZMETLERİMİZ

 

-        2006 yılından itibaren faaliyet Sarı kamyonet Şehir içi dağıtım sektöründe  var olan Nakliyede Standartların Üzerinde Bir Kalitede, Hizmet hızlı ve güvenli bir taşımacılık hizmeti veren ve İstanbul Nakliyeciler Sitesi yönetimi tarafından desteklenen "Sarı Kamyonet" patentli ve tescilli özgün bir uygulamadır.

-        İnternet ya da telefon ile bize ulaşan tüm müşterilerimizin talepleri müşteri temsilcilerimiz tarafından alınarak en uygun lokasyonlar belirlenir.

-        Operasyon merkezimizde kayıtlı nakliyecilerimiz tarafından müşteri için en uygun araç tedariki yapılarak, şehir içinde belirlenen noktalardaki duraklarda ya da merkezimizde bekleyen veya uydu takibi yapılan seyir halindeki araçlar talebin geldiği bölgeye yönlendirilerek Müşteriye en yakın ve en uygun aracı göndererek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

-        İstanbul nakliyecilik sektöründe her zaman 1 numara olan firmamız Güvenli, hızlı ve ekonomik taşımacılık sloganı ile çıktığımız bu yolda iş sahiplerinin lojistik sorunlarını çözüme kavuşturan Sarı Kamyonet, kısa sürede modern, işlevsel lojistiğin markası haline geldi.

-        Doğru yerde, doğru zamanda, en uygun fiyat politikasıyla yola çıkan sarı kamyonet, taşımacılıkta şimdiye kadar yaşanan belirsizlikleri ortadan kaldıracak bir sistemdir. 

  VİZYONUMUZ

-        Gerçekleştirdiğimiz kaliteli  Lojistik Hizmeti ile kalitesinden hiçbir şekilde taviz vermeyen şirketimiz bulunduğu pozisyonunu sürekli ileriye götürmek

-        Güvenli, hızlı ve ekonomik lojistik hizmetleri geliştirmek, şehirde yaşamı kolaylaştırmak

-         

-         Uluslararası Düzeyde İpekyolu Ruhunu devam ettirerek, çok daha üst düzeylere taşımak.

 

MİSYONUMUZ

-        Yeni bir anlayış ve teknoloji ile sektörde faaliyet gösteren Lojistik Hizmetlerini yeniden inşa etmek.

-        SARI KAMYONET: Verdiği benzersiz hizmet kalitesine kattığı müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile taşımacılık sektöründe İstanbul Nakliye şirketleri içinde sizlere en iyiyi her koşulda garantili hizmet sunan tek firma olmak.

-        SARI KAMYONET: İstanbul’da nakliyat sektöründe lider olan firmamız tüm bu her bütçeye uygun kaliteli hizmet memnun müşteri misyonu ile bu şehir içi taşıma sektöründe bir marka haline gelmiştir.-

-        SARI KAMYONET:Bu kapsamda farklı sektörlerdeki birçok firmanın ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek , ürünlerini Türkiye ‘nin her noktasına Hızlı , Güvenli ve Uygun Maliyetler ile taşımaktır.

-         SARI KAMYONET: Eğitimli ve Uzman Personel kadrosu ve Teknoloji altyapısı ile Taşımacılık operasyon hizmetlerini de Müşterilerine profesyonel bir anlayışla sunmaktadır.

-        SARI KAMYONET: Makro planda İpekyolu ruhunu daha da canlandırmaktır, kurulacak entegre taşımacılık sistemleriyle birleştirmek ve büyük şehirlerde sistemi faal hale getirmek, bireysel araç sürücülerinin  "Sarı Kamyonet"  bünyesi altında faaliyetlerini yaygınlaştırmak.

-         SARI KAMYONET: Sarı Kamyonet olarak biz Nakliyeci mesleğinin kaynağında işletmeciği yapıyoruz. Çözüm odaklı iş anlayışı ve büyük bir potansiyel içinde barındıran İstanbul Nakliyeciler Sitemizin kurumsal desteği ve Tecrübesiyle hizmet vermeye devam etmek

-        SARI KAMYONET:’’Sarı Kamyonet’’ projesi ile lojistik sektörüne yepyeni bir ivme kazandırmak

-        SARI KAMYONET: Günlük 1100 tır ve Kamyonların giriş ve çıkış yaptığı İstanbul Nakliyeciler Sitesi’nde faaliyet gösteren, Sarı kamyonet Nakliye ve lojistik sektörünün müşterilerine hız ve güven vadeden, ilkeli hizmetleri ile sanayiciler tarafından sıkça tercih ediliyoruz.

TOP