Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

 Gerçekleştirmiş olduğumuz bu proje kapsamında belirli bölgelerde oluşturduğumuz Sarı Kamyonet Durağı ve Park Alanları oluşturulmuştur.

-        Bize Web sitemiz üzerinden ya da telefonla bize ulaşan tüm müşterilerimizin nakliye talepleri müşteri temsilcilerimiz tarafından alınarak lokasyonlar belirlenir.

-        Böylelikle o noktaların çevresinden gelen bireysel ve kurumsal nakliye talepleri o durak ve sarı kamyonet operasyon merkezi tarafından uygun fiyat müşteriye özel uygun fiyat belirlenerek uydu takibi yapılan seyir halindeki araçlar talebin geldiği bölgeye yönlendirilerek talep karşılanır.

-        Yeni teknolojik sistemlerle yeniden inşa ettiğimiz nakliyecilik sektöründe Doğru yerde, doğru zamanda, en uygun fiyat politikasıyla yola çıkan sarı kamyonet, taşımacılıkta, ticari araçların park, trafik ve tedarik sorunlarında çözümler ile şimdiye kadar yaşanan belirsizlikleri ortadan kaldıracak bir sistemdir.

 

-         Komple Taşımacılık,

-        Parsiyel Taşımacılık,

-        Şehiriçi Taşımacılık,

-        Evden Eve Eşya Taşımacılık,

-        Ofis ve Eşya Taşımacılığı

-        Ambar Taşımacılığı,

-        Proje Taşımacılık,

-        Zincir Market Taşımacılık,

-        Toplu Dağıtım,

-        Depolama,

-        Araç Kiralama >>>> Günlük,  Aylık, Yıllık.  

 

Ödeme İmkanlarımız

Sarı Kamyonet hizmetlerinden yararlanmak için dilerseniz ödemelerinizi kredi kartı ile  yapabilirsiniz.

Kurumsal müşterilerimize, anlaşmış olduğumuz bankaların sunmuş olduğu düşük faizli DBS kredi sistemi ile yaptıracağınız tüm Nakliye işlerinizde dilediğiniz gibi süreli vadeli ödeme imkânını sağlamaktayız

Kapıda ödeme seçenekleri ile sarı kamyonet hizmetlerimizden yararlanmakartık çok daha kolay! Web sitemiz üzerinden ya da çağrı merkezlerimizden ve telefon uygulamamızdan yapacağınız araç taleplerinin ödemesini yük teslimi ile birlikte kapıda nakit olarak da yapabilirsiniz!

TOP