Nakliyat

Nakliyat

Nakliyat

Nakliyat

Türkiye ekonomik anlamda bugün dünyayı etkileyen bir ülke haline gelmiştir. Her alanda kendini geliştiren ve kaliteli iş yapan Türkiye nakliyat sektöründe de son derece başarılıdır. Nakliyat firmaları gün geçtikçe sayısını arttırmaktadır ve kendini geliştirmektedir. Türkiye’de bu oran yüksek seviyededir. Ayrıca bir sektörde en önemli şey yapılan işin kalitesidir.

Türkiye nakliyat işinin en iyisini yapar. Firmamız kurulduğu günden bu yana adını hızla duyurmayı başarmış ve müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Türkiye firması olarak bünyemizde birkaç hizmet türünü bir arada bulundurmaktayız.

Parsiyel taşımacılık ile esnafların işini kolaylaştırarak ticari mallarını taşıyoruz. Depolama hizmetimiz ise fazla eşyalarından kurtulmak isteyen fakat depolama için yeterli alanı olmayanlar için bir çözüm oluşturmaktadır. Kütüphane, okul, banka, hastane ve otel gibi özel ve resmi kurumların taşınma işlemini kurumsal taşımacılık hizmeti ile gerçekleştiriyoruz. Evini taşımak isteyenlere şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Her bir hizmet türünü belli aşamalarda ve disiplinde gerçekleştiriyoruz. Her bir hizmetin ortak özelliği olarak ekspertiz servisinin gönderilmesini söyleyebiliriz. Bu servis gerekli mekâna gönderilir ve eşyaların ayrıntılı incelemesini yapar. İncelemeler sonucunda rapor hazırlar ve firmamıza bildirir. Bu rapor alınan hizmet için hazırlık oluşturur ve işlemleri hızlandırır.  Firmamız her bir hizmeti belli disiplinde gerçekleştirir. Örnek olarak evden eve nakliyat hizmeti almanız durumunda eşyalarınız küçük boyutlara indirgenir yani de-montaj işlemi yapılır ardından bu eşyalar paketlenir ve taşınır. Taşınma işleminin arkasından eşyalar montaj edilir ve yeni adrese yerleştirilir. Firmamız son derece hızlı, modern, güvenilir ve ekonomik olan asansörlü sistemleri kullanarak taşıma işlemlini gerçekleştirir. ekspertiz servisi ve asansörlü taşımacılık tamamen firmamızın hizmetidir ve ücretsizdir.

Türkiye Nakliyat  firmaları kurumsallaşmıştır ve profesyoneldir. Kalite, güven ve dürüstlük hiçbir şart altında taviz verilmeyecek ilkelerindendir. Sektörde en iyidir ve köklüdür. Müşteri memnuniyetine son derece önem verir. Gerekli tüm belge ve sertifikalara sahiptir işini yasal yollardan gerçekleştirir. Sigortalı taşımacılık yapar ve sözleşme ile çalışır. İş bitiminde ek ücret almaz. Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet almak isteyenlerin tek ve vazgeçemeyeceği bir adrestir.

TOP